آموزش بلاگری در شیراز

هر آنچه که درباره بلاگری در شیراز نیاز دارید، نزد ماست!

به دنبال آموزش بلاگری در شیراز هستید؟ ما بهترین و کامل ترین آموزش های بلاگری را در اختیار شما ما قرار میدهیم. این روزها بلاگری خصوصا در اینستاگرام بسیار مورد توجه قرار گرفته و افرادی زیادی به این نوع روش درآمدی روی آورده اند، فرقی ندارد در شیراز یا هر شهر دیگری باشید، بلاگری و آموزش آن این روزها بسیار مورد توجه قرار گرفته  ومیتواند درآمد زیادی از آن شما کند.

آموزش بلاگری در شیراز توسط تیم ما در کجا برگزار میشه؟

یکی از پرتکرارترین سوالات کاربران ازما درباره آموزش بلاگری در شیراز ، محل آموزش است.

2a2404a4 175a 42a9 bc92 9b9680232c6b transformed

آموزش بلاگری در شیراز در محیط های حرفه ای

e211cfbd 8beb 4ef5 a20e d20fe14428be transformed

آموزش در محیطی صمیمی و خصوصی و گروهی

7

انتخاب بهترین لوکیشن ها برای آموزش بلاگری در شیراز

SB scaled

آموزش در محیطی مخصوص آموزش

خدمات ما چیست؟

آموزش بلاگری در شیراز + آموزش بلاگری در اینستاگرام در شیراز

بهمراه: نمونه بلاگرهای موفق در شیراز و ایران

همین الان!

تماس بگیرید و بلاگری را در شیراز آموزش ببینید.

آموزش بلاگری و اینکه چگونه بلاگر شویم به یکی از موضوعات ترند این روزهای ایران و خیلی از کشورهای جهان تبدیل شده است!

آیا می دانستید که می توانید بلاگری کنید و پول در بیاورید؟ حتی اگر مبتدی هم باشید، بلاگری در اینستاگرام غیر ممکن نیست! کاربران اینستاگرام تقریباً به اندازه کاربران فیس بوک در این پلتفرم زمان می گذرانند. بهتر است بدانید که کاربران اینستاگرام به طور متوسط حدود ۵۳ دقیقه در روز در این رسانه اجتماعی وقت می گذرانند در حالی که این مدت زمان برای کاربران فیسبوک حدود ۵۸ دقیقه است.

آموزش بلاگری درشیراز به صورت حرفه ای و تضمینی

آموزش بلاگری در شیراز

آموزش بلاگری در شیراز و اینکه چگونه در شیراز بلاگر شویم به یکی از موضوعات ترند این روزهای ایران و خیلی از استان های کشور جهان تبدیل شده است!

آیا می دانستید که می توانید در اینستاگرام بلاگری کنید و پول در بیاورید؟ حتی اگر مبتدی هم باشید، بلاگری در شیراز آن هم در اینستاگرام غیر ممکن نیست! کاربران اینستاگرام تقریباً به اندازه کاربران فیس بوک در این پلتفرم زمان می گذرانند. بهتر است بدانید که کاربران اینستاگرام به طور متوسط حدود ۵۳ دقیقه در روز در این رسانه اجتماعی وقت می گذرانند در حالی که این مدت زمان برای کاربران فیسبوک حدود ۵۸ دقیقه است.

ظهور اینترنت امکانات و چیزهای شگفت انگیزی را در اختیار ما گذاشته است. پیش از این هرگز مردم عادی به این راحتی نمی توانستند به مخاطبان جهانی دست یابند. به معنای واقعی کلمه میلیون ها وبلاگ آنلاین وجود دارد و بلاگرها این توانایی را دارند که هر روز با هزاران یا حتی صدها هزار نفر ارتباط برقرار کنند!

بلاگری به سرعت به یکی از محبوب ترین راه های ارتباط و انتشار اطلاعات و اخبار تبدیل شده است. اولین قدم برای انتخاب این شغل این است که مطمئن شوید واقعاً مایل به انجام این کار هستید. شما نمی خواهید وقت خود را برای انجام کاری که نمی خواهید انجام دهید، تلف کنید.

بلاگر کیست و چه کاری انجام می دهد؟

بلاگرها (به انگلیسی: Blogers) افرادی هستند که با استفاده از شبکه های اجتماعی و قدرت دیجیتال در یک موضوع به عنوان متخصص ظاهر می شوند و با تولید محتوای متنی و ویدیویی اعتماد مخاطبان خود را جلب می کنند. به زبان ساده تر بلاگر شخصی است که محتوای جالبی را به صورت آنلاین به اشتراک می گذارد که مورد توجه افراد دنبال‌ کننده او قرار می‌گیرد.

این افراد ازطریق جذب اسپانسر، تبلیغات، فروش محصولات خودشان یاسایر تولید کنندگان، فروش فیلم های آموزشی و… کسب درآمد می کنند.

بلاگر در اینستاگرام به چه کسی گفته می شود؟

در آموزش بلاگری اول باید بدانیم که بلاگر در اینستاگرام کسی نیست که زیاد پست بگذارد یا فالوورهای زیادی داشته باشد، بلکه کسی است که به راحتی می تواند با سایر افراد ارتباط برقرار کند، با حرف های خودش روی آنها تأثیر بگذارد و به علت اینکه در یک حوزه نیچ حرفی برای گفتن دارد و دانش و تجربه کافی در آن حوزه را دارد، می تواند سایر افراد را هم ترغیب کند تا در این حوزه انتخاب های خاصی را انجام دهند.

بلاگرهای برتر و اینفلوئنسرهای رسانه های اجتماعی چه در شیراز چه هر شهر دیگری توانایی منحصر به فردی برای ترغیب افراد برای انجام یک کار خاص با دوز خاصی از صداقت و اصالت و اعتبار دارند.

اکثر شرکت‌ها و برندها نمی توانند آن کارهایی که یک اینفلوئنسر می‌تواند انجام دهد را انجام دهند، به همین دلیل همیشه سعی می کنند با اینفلوئنسرها و بلاگرها همکاری کنند! این کار به برندها کمک می کند تا محصولات خود را به نمایش بگذارند و لب مطلب شان را به شکلی ارگانیک تر از تبلیغات و کمپین های معمولی بیان کنند.

اما این روزها، معیار این شرکت ها و برندها برای سپردن تبلیغات خودشات به بلاگرها تنها توجه به اکانت های بزرگتر اینستاگرام نیست. چیزی که برندها واقعاً می خواهند این است که مخاطبان به عنوان یک تأثیرگذار یا بلاگر به آنها اعتماد داشته و مرتباً با خود آنها و محتوای‌شان ارتباط و تعامل برقرار نمایند.

در وهله اول آموزش بلاگری یادتان باشد که یک بلاگر واقعی می داند که اگر بتواند توجه افراد را به خودش جلب کند، می تواند موفق تر باشد. او سعی می کند رضایت مشتری را بر سود خودش مقدم دارد تا بتواند رضایت و اعتماد او را به خودش جلب کند. هم اکنون خیلی از بلاگرها و اینفلوئنسرها هستند که اگر تبلیغ یک محصول خاصی به انها سپرده می شود، به صورت شفاف با فالوورهای خودشان حرف می زنند و اگر محصول مورد نظر عیب یا معایبی هم داشته باشد، به صورت واضح آن را در کنار مزایای آن محصول بیان می کنند.

چگونه در شیراز بلاگر شویم؟ مهارت ها و ویژگی های یک بلاگر موفق

 • متخصص، علاقمند و کنجکاو بودن در حوزه مورد نظر.
 • مشخص کردن هدف: کسب درآمد از اینستاگرام یا تفریح و سرگرمی
  داشتن ظاهر و پوششی معقول و مناسب.
 • به روز بودن و در جریان آخرین اطلاعات قرار داشتن
  مطالعه کردن و گسترش دانش، مهارت و توانایی های خود با آموزش مداوم.
 • پشتکار و تداوم داشتن برای تولید محتوای الکترونیکی جذاب برای مخاطبان خود.
 • انتقادپذیر و با جنبه بودن
  اعتماد به نفس بالا داشتن نسبت به مهارت ها و دانش خود
  قدرت بالا در برقراری ارتباط و متقاعد کردن دیگران.
 • فن بیان خوب و طرز بیان شیوا و قابل فهم داشتن.
 • خلاقیت و نوآوری داشتن
  صبور بودن برای کسب نتیجه.
 • ماجراجو بودن.
 • توانایی پاسخگویی به‌ موقع و برقرای ارتباط سالم با مخاطبان.
 • تسلط بر مهارت های بازاریابی.
 • تسلط بر تولید انواع محتوا.

ابزارها و تجهیزات مورد نیاز برای بلاگری در شیراز

بسته با نوع محتوایی که تولید خواهید کرد (متنی، ویدیویی، توصویری، صوتی) به تجهیزات و مهارت های مختلفی نیاز خواهید داشت. ممکن است بتوانید تنها با یک گوشی بتوانید کارتان را پیش ببرید و شاید هم به تجهیزات پیشرفته ای همچون دوربین عکاسی یا فیلمبرداری حرفه ای، رینگ لایت، میکروفن قوی یا … نیاز داشته باشید.

متن سربرگ خود را وارد کنید