سئو سایت در شیراز

سئو سایت در شیراز مختص کسبوکارهای فعال در شیراز 

اگر به دنبال سئو سایت خود در شیراز و همچنین مشخص کردن هزینه های سئو آن هستید هم اکنون میتوانید با شماره: 09179151108 یا شماره ثابت: 07191302150 تماس حاصل کنید. مشاوران ما در خصوص اجرای سئو سایت شما در شیراز و همچنین هزینه آن شما را راهنمایی میکنند.

میخوای خودت صفر تا 100 سئو سایت در شیراز رو بدونی؟

همین الان این ویدیو رو باز کن و همه چیز رو خودت متوجه شو!

حرفه ای کسب و کار خود را رشد دهید!

سئو سایت در شیراز با کومرا

با برنامه ریزی اشتباه برای سئو وبسایتت، رشد کسب و کارت رو چندین ماه عقب ننداز!

با یک برنامه ریزی سئو اشتباه کمترین آسیبی که وبسایت شما با آن موجه میشود، عقب افتادن درآمدزایی برای اون هست، عواقب دیگری مثل: پنالتی گوگل، هدر رفت بودجه و شکست کسب و کار و برندینگ هم در پی این موضوع رخ میدهد.

اشتباهات سئو سایت در شیراز

فارس، شیراز، بلوار مدرس، خیابان آزادگان، کارخانه نوآوری شیراز.

برای سئو سایت خود در شیراز همین الان تماس بگیرید!

آدرس ما برای مراجعه سئو سایت در شیراز
چرا سئو سایت خود را در شیراز به کومرا بسپارید؟

چرا سئو سایت خود را در شیراز به کومرا بسپارید؟

تیم کومرا  به صورت تخصصی در زمینه سئو و دیجیتال مارکتینگ در حال فعالیت است. ما با مطالعه روزانه منابع گوناگون در زمینه سئو و دیجیتال مارکتینگ بهترین و بهینه ترین نوع خدمات را به مشتریان خود ارائه میدهیم.

 • سئو تخصصی
 • SEM تخصصی
 • بازاریابی محتوا
 • کارشناسی محتوا
 • ارائه راهکارهای درآمدزایی از وبسایت
 • کمپین های بهینه دیجیتال

بدون شک این روزها سئو یکی از راه درآمدی سایت است، اگر قصد دارید سایت خود را در شیراز سئو کنید، تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید. سئو سایت در شیراز شامل چندین نکته بسیار مهم است که باید آن را رعایت کنید. سئو سایت چه در شیراز چه هر شهری دیگری باید بطور دقیق و کامل توسط شما رعایت شود.

 • هزینه سئو سایت در شیراز
 • چه مقداز زمان نیاز است تا یک سایت در شیراز سئو شود ؟
 • سوالات متدوال درباره سئو سایت در شیراز

سئو سایت شیراز

تا آخر این مطلب همراه باش، چون سعی شده به تمامی سوالات درباره سئو سایت شیراز پاسخ داده بشه…

سئو سایت در شیراز

بعد از طراحی سایت، مهمترین پروسه ای که در سایت شروع میشود، سئو سایت است. فرقی نمیکند این سایت یا در شیراز طراحی شده یا هر جای دیگری. جالب است بدانید شرکت های مانند دیجی کالا و دیوار بخش اعظم درآمد خود را از طریق سئو سایت و ورودی ارگانیک کسب کردند.

سئو سایت در شیراز و تفاوت آن با طراحی سایت !

سئو سایت شما در شیراز میتواند از طرق مختلفی انجام گیرد، اما باید بدانید که برای رقابت با رقیب های خود در سایر استان ها یا حتی کشورهای دیگر، باید بصورت حرفه ای سایت خود را سئو (SEO) کنید.
سئو مانند طراحی سایت بصورت دوره ای و مقطعی انجام نمیشود، بلکه فرآیند سئو بصورت کاملا پیوسته باید روی سایت شما صورت بگیرد. منظور چیست؟
منظور این است که اگر شما یکبار طراحی سایت را انجام میدهید، عملیات سئو سایت شما در شیراز به این صورت نیست و باید به طور همیشگی سایت شما درحال بهینه سازی برای موتورهای جستجو باشد تا ورودی خود را حفظ کند.

راه های مختلف سئو سایت در شیراز

 

راه های مختلف سئو سایت در شیراز

شما از طریق راه های مختلفی میتوانید یک شخص یا شرکت را پیدا کند تا سئو سایت شما در شیراز را بعهده بگیرد. که در زیر به شرح همه ی این راه ها پرداخته ایم:

1- خدمات حرفه ای سئو «کومرا» در شیراز

اولین گزینه ای که برای سئو سایت در شیراز با تمام اطمینان به شما معرفی میکنیم، استفاده از خدمات سئو تیم ما  است.
اگر به دنبال این هستید که یک استراتژی سئو هدفمند و البته (پولساز) برای سایت خود در شیراز داشته باشید. پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات سئو کومرا در شیراز است که در ادامه این گزینه را بیشتر بررسی میکنیم.

2- جستجو در گوگل: سئو سایت در شیراز

اولین، راحت ترین و البته در دسترس ترین راه برای سپردن یک پروژه سئو در شیراز، جستجو گوگل است! کافیست در گوگل جستجو کنید: سئو سایت در شیراز و مشاهده خواهید کرد که سایت های بی شماری در شیراز در حال ارائه خدمات سئو در شیراز هستند.

3- جستجو در سایت های فریلنسری : سئو سایت

سایت های فریلنسری مثل پونیشا و کارلنسر، نیز از جمله سایت هایی هستند که شما میتوانید با ثبت پروژه سئو خود در آنها افرادی را پیدا کنید که کارهای سئو سایت شما در شیراز را انجام دهند. (بصورت دورکاری)

4- جستجو در دیوار: سئو سایت در شیراز

دیوار نیز از جمله برنامه های مطرح کشور است که در قسمت خدمات خود، کارفرمایان را به افراد متخصص میرساند. خدمات سئو در شیراز نیز از جمله خدماتی است که میتوانید از طریق برنامه دیوار به آن برسید.

پرسش از افراد فعال در حوزه وب، سئو و دیجیتال در شیراز

گزینه دیگری که میتوانید از آن بهره ببرید، پرس جو از افراد فعال در حوزه وب و دیجیتال در شیراز است. از این افراد بخواهید که شما را در زمینه سئو در شیراز راهنمایی کنند و شما را به یک فرد یا شرکت متخصص و فعال در شیراز در زمینه سئو برسانند.

سئو سایت شیراز و مهمترین نکات آن

سئو سایت شیراز و مهمترین نکات آن

شاید اطلاعات زیادی درباره سئو سایت ندارید یا اطلاعات شما در این حوزه کامل نیست، به همین دلیل بهتر است در ادامه مطالب هم با ما همراه باشید.
سئو سایت بطور خلاصه یعنی افزایش ورودی سایت شما از طرف موتورهای جستجو از جمله: گوگل. اما بگذارید یک مثال ساده بزنیم! فرض کنید یه فروشگاه دارید که روزانه 200 مشتری وارد آن میشود و از این تعداد مشتری حدود 10 مشتری از فروشگاه شما خرید میکنند چراکه بقیه مشتری ها بصورت رهگذری آمده اند و بصورت هدفمند وارد فروشگاه نشده اند.
اما از طرفی یک فروشگاه دارید که در روز 20 مشتری وارد آن میشوند و از این تعداد حداقل 15 تای آنها از شما خرید میکنند!

سئو کلمات پولساز در شیراز

سئو پولساز، یکی از مواردی است که کمتر کسی به آن توجه میکند، اما برعکس در به این موضوع توجه بسیاری میشود! منظور این است که سایت شما در شیراز رو کلماتی سئو شود که پولساز باشد و نه فقط بازدید بخورد.
این اتفاق ممکن است دقیقا برای سئو سایت شما در شیراز هم ممکن است رخ دهد! ممکن است سئو سایت شما به خوبی انجام شود و شما ورودی بسیار بالایی داشته باشید، اما آیا این کلمات برای شما پولسازند؟

مرحله به مرحله سئو در شیراز!

فرقی نداره که سایت شما در شیرازه یا هر جای دیگری، یکسری فرآیندهایی سئو هستند که باید برای هر سایتی انجام شود تا روند سئو اون سایت موفقیت آمیز باشه.

 1.  سئو تکنیکال (سرعت سایت، url، نقشه سایت xml، سابقه دامنه، صفحات 404، فایل Robots.
 2. سئو داخلی (لینک سازی داخلی، تولید محتوا، ساخت صفحات مهم، بهینه سازی صفحات، بهینه سازی دسته بندی ها.
 3.  سئو خارجی: لینک سازی خارجی، برندسازی، سوشال سیگنال.

همانطور که مشخص شده، به مراحل سئو در فوق اشاره کردیم. فرقی ندارد سایت شما یک سایت واقع در شیراز باشد یا هر شهر دیگر، موارد بالا باید همگی در سئو یک سایت رعایت شوند.

ابزارهای کاربردی سئو در شیراز

حال به بررسی مهمترین و بهترین ابزارها برای سئو یک وبسایت در شیراز میپردازیم.

گوگل سرچ کنسول

در وهله اول، ابزار گوگل سرچ کنسول مهمترین ابزاری است که برای سئو وبسایت با آن سروکار داریم، واقعیت این است که اگر ابزار سرچ کنسول را نداشته باشیم، 90 درصد پروژه سئو سایت شیراز شما پیشرفت نمیکند!

ابزار Ahref

ای اچ رف (Ahref) یک ابزار عالی برای تحلیل سئو خارجی یک وبسایت است. برای تحلیل وبسایت خود در شیراز این ابزار خیلی به کار شما میاد.

ابزار SCREAMING FROG

اسکریمینگ فراگ، یک ابزار عالی برای تحلیل کامل و تمام یک سایت است. اگر به دنبال یک ابزار برای تحلیل سایت خود در شیراز هستید، اسکریمینگ فراگ بسیار کارآمد است.

سئو یعنی راه درآمدی برای سایت شما در شیراز!

استراتژی برای اولین بار در میدان های جنگ استفاده میشد، اما وقتی از «استراتژی سئو» صحبت میشود، قضیه کمی متفاوت تر است. اگر به دنبال سئو یک سایت در شیراز هستند، مهمترین قدم شما باید تعیین استراتژی باشد.
مهمترین بخش های یک استراتژی چه چیزی است؟

 • تعیین منابع مورد نیاز
 • تعیین اهداف و نتایج مورد انتظار
 • شروع کار

موارد بالا، مهترین بخش های یک استراتژی هستند که اگر هرکدام از آنها نباشد، استراتژی کامل نیست. پس اگر میخواهید سایت خود را در شیراز و سایر شهرها از لحاظ سئویی قوی کنید، به یک استراتژی قوی نیاز دارید.

چرا سئو در شیراز توسط کومرا؟

مهمترین دلیل برای انتخاب کومرا بعنوان پیمانکار وبسایت شما، رزومه و نمونه کارهای موفق سئو در زمینه سئو و تولید محتوا است.
کومرا سئو علاوه بر پوشش سئو وبسایت های واقع در شهر شیراز، در شهرهای دیگری از جمله تهران و اصفهان نیز دارای مشتریان خود است.
و سومین دلیل: تعیین استراتژی پولسازی است که توسط کومرا و بصورت اصولی تدوین میشود. این روزها فقط بحث سئو نیست! بلکه موضوع فراتر رفته است و سئویی که برای سایت شما انجام میشود باید پولساز باشد.

آموزش تولید در شیراز برگزار کند.

2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید