تبلیغات محیطی و بیلبورد در شیراز

هرآنچه که برای تبلیغات محیطی و بیلبورد در شیراز نیاز دارید نزد ماست!

به دنبال آموزش بلاگری در شیراز هستید؟ ما بهترین و کامل ترین آموزش های بلاگری را در اختیار شما ما قرار میدهیم. این روزها بلاگری خصوصا در اینستاگرام بسیار مورد توجه قرار گرفته و افرادی زیادی به این نوع روش درآمدی روی آورده اند، فرقی ندارد در شیراز یا هر شهر دیگری باشید، بلاگری و آموزش آن این روزها بسیار مورد توجه قرار گرفته  ومیتواند درآمد زیادی از آن شما کند.

چرا تبلیغات محیطی در شیراز با تیم کومرا؟

تبلیغات محیطی در هرنقطه از شیراز

تبلیغات محیطی در بهترین نقاط

تبلیغات محیطی در هر نقطه از شیراز

تبلیغات محیطی در شیراز و تمام فارس

خدمات ما چیست؟

آموزش بلاگری در شیراز + آموزش بلاگری در اینستاگرام در شیراز

بهمراه: نمونه بلاگرهای موفق در شیراز و ایران

همین الان!

تماس بگیرید و بلاگری را در شیراز آموزش ببینید.

آموزش بلاگری و اینکه چگونه بلاگر شویم به یکی از موضوعات ترند این روزهای ایران و خیلی از کشورهای جهان تبدیل شده است!

آیا می دانستید که می توانید بلاگری کنید و پول در بیاورید؟ حتی اگر مبتدی هم باشید، بلاگری در اینستاگرام غیر ممکن نیست! کاربران اینستاگرام تقریباً به اندازه کاربران فیس بوک در این پلتفرم زمان می گذرانند. بهتر است بدانید که کاربران اینستاگرام به طور متوسط حدود ۵۳ دقیقه در روز در این رسانه اجتماعی وقت می گذرانند در حالی که این مدت زمان برای کاربران فیسبوک حدود ۵۸ دقیقه است.

به همراه بلاگرهای موفق و حرفه ای

تبلیغات محیطی در شیراز و اجاره بیلبورد

احتمال بسیار زیاد شما هم تا به حال بارها بیلبوردهای تبلیغاتی را در سراسر شهر شیراز مشاهده کرده اید. این بیلبوردها یکی از راه های تبلیغاتی هستند که معمولاً شرکت ها و صنایع بزرگ برای معرفی محصولات و خودشان از آنها استفاده می کنند. از آنجایی که تبلیغات محیطی در شیراز در روند برند سازی و اگاهی عمومی نسبت به برند شما بسیار تاثیرگذار است به همین دلیل تبلیغات بیلبوردی در شیراز نسبت به گذشته بیشتر مورد توجه قرار میگیرد. البته از بیلبورد تبلیغاتی برای موارد دیگری هم استفاده می شود اما مهمترین آن همان معرفی محصولات شرکت های بزرگ است. استفاده از این راه تبلیغاتی هزینه های بسیار زیادی را برای شرکت ها به همراه خواهد داشت و قطعاً اثرگذاری تبلیغاتی آن آنقدر بالا است که کارخانجات برای استفاده از آن به شدت مشتاق هستند. در ادامه در مورد اینکه هدف از بیلبورد تبلیغاتی و استفاده از آن چیست نکاتی را خدمت شما بیان خواهیم نمود.

تبلیغات محیطی در شیراز و اجاره بیلبورد

 

چرا تبلیغات محیطی در شیراز مهم است؟

بیلبورد یکی از مهم ترین شیوه های تبلیغات محیطی است. مهمترین هدف از بیلبورد تبلیغاتی معرفی برند تجاری در ابعاد بزرگ می باشد. بیلبورد های تبلیغاتی در طول سالهای گذشته پیشرفت های زیادی داشته اند و حتی در بسیاری از کشورهای پیشرفته جهان در حال حاضر بیلبوردهای سه بعدی هم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در بسیاری از کشورهای جهان شرکت ها و برندهای بزرگ برای اینکه محصولات خودشان را به راحتی بین مردم محبوب کنند از تصاویر تخیلی و یا تصاویر شخصیت های مشهور کشور خودشان استفاده می کنند.

البته اهداف بیلبوردها تنها در تبلیغات خلاصه نمی شود و از آن‌ها می توان برای فرهنگ سازی و یا معرفی موضوعات گوناگون استفاده کرد که در کشورهای مختلف هم این استفاده‌ها به خوبی انجام می‌شود و البته در کشور ما هم در سالیان گذشته استفاده های بسیار زیادی از بیلبوردها چه در زمینه تبلیغاتی چه در زمینه‌های دیگر وجود داشته است.

در حقیقت نمی توان هدف خاصی را از استفاده از بیلبوردهای تبلیغاتی عنوان کرد و اهداف بسیار زیادی هستند که می توانیم با استفاده از این بیلبوردها به آن‍ها برسیم.

اهمیت متن مناسب بیلبورد در شیراز

توجه به جزئیات در بیلبوردهای تبلیغاتی باعث می‌شود تاد. اثرگذاری تبلیغات شما بر روی مخاطبین چند برابر شود. جزئیاتی که در بیلبورد‌‌های تبلیغاتی بسیار اهمیت دارد استفاده از متن مناسب بیلبوردها است. متن مناسب باید به گونه‌ای باشد که مخاطب را کاملا جذب تبلیغات شما کند و باعث شود او برای لحظاتی مجذوب تبلیغات شما گردد تا تبلیغات شما برای بازه زمانی بلند مدت در ذهن او حک شود و به این راحتی‌ها از ذهن خارج نشود. سعی می‌کنیم در این مطلب مهم‌ترین نکاتی که به شما در راه رسیدن به یک متن مناسب برای تبلیغات بیلبوردی کمک می کند را بیان نماییم.

متن مناسب تبلیغات محیطی درشیراز(بیلبورد)

برای اینکه تبلیغات محیطی در شیراز موفقیت آمیز باشد، باید به جزئیات در بیلبوردهای تبلیغاتی اهمیت داده شود زیرا باعث می‌شود تا اثرگذاری تبلیغات شما بر روی مخاطبین چند برابر شود. جزئیاتی که در بیلبورد های تبلیغاتی بسیار اهمیت دارد استفاده از متن مناسب بیلبوردها است.

متن مناسب باید به گونه‌ای باشد که مخاطب را کاملا جذب تبلیغات شما کند و باعث شود او برای لحظاتی مجذوب تبلیغات شما گردد تا تبلیغات شما برای بازه زمانی بلند مدت در ذهن او حک شود و به این راحتی ها از ذهن خارج نشود.

سعی می‌کنیم در این مطلب مهم‌ترین نکاتی که به شما در راه رسیدن به یک متن مناسب برای تبلیغات بیلبوردی کمک می کند را بیان نماییم.

متن مناسب تبلیغات محیطی در شیراز برای بیلبورد باید چگونه باشد؟

متن مناسب بیلبورد متنی است که خلاقانه باشد و شما با استفاده از هوش و ذهن خودتان توانسته باشید آن را خلق کنید. متنی که با استفاده از خلاقیت ذهنی خود شما ایجاد شود منحصر به فرد از متن هایی می باشد که تا به امروز بر روی بیلبوردهای تبلیغاتی مشاهده شده و مردم تمایل بیشتری به متن های جدید و جذاب نشان می دهند.

البته توجه داشته باشید که حتماً متن تبلیغاتی نباید خیلی پیچیده و سخت طراحی شود و تنها کافی است یک متن ساده و بدون جملات کلیشه ای را که مردم با آن ارتباط بهتری برقرار می‌کنند برای بیلبورد تبلیغاتی خودتان آماده کنید.

توجه داشته باشید که هدف شما فقط جذب مخاطب است و مخاطب شما هم عموم مردم هستند که ترجیح می‌دهند با متن های ساده و روان در تبلیغات مواجه شوند تا این که بخواهند جملات کلیشه ای و سخت را مشاهده کنند.

البته توجه داشته باشید که شما از شعار های تبلیغاتی هم باید در متن های خودتان استفاده کنید. البته در این زمینه هم باید از شعارهایی استفاده کنید که عامه پسند باشد و برای مخاطب باورپذیر باشد. با توجه به این نکات قطعا می‌توانید متن مناسبی برای بیلبورد های خودتان پیدا کنید.

متن مناسب تبلیغات محیطی درشیراز

 

مزایای اجاره تابلوهای تبلیغاتی در شیراز

چرا تبلیغات محیطی درشیراز بسیار قابل اهمیت است؟

شیراز پایتخت تمدن و اقتصاد ایران است که موقعیت بسیار خوبی را برای تبلیغات محیطی از آن خود کرده‌است به لحاظ تنوع

در سازه های شهری در جایگاه خوبی در کشور ما دارد و شهری فعال و پر رفت و آمد است که همین موضوع به تنهایی بازده تبلیغات محیطی درشیراز را تضمین می کند.

شیراز یکی از کلانشهرهای ایران و مرکز استان فارس در جنوب کشور است که پس از تهران و تبریز سومین شهری بود که نهاد شهرداری در آن تاسیس شد و جزو 5 شهر بزرگ و پر جمعیت کشور است. این شهر از نظر فرهنگی و تاریخی قدمت و ارزش بسیاری دارد و جزو اولین پایتخت های ایران بوده است. اجاره بیلبورد در شیراز به دلیل تنوع بسیار زیاد سازه های تبلیغاتی این شهر کار دشواری نیست و می توانید جهت مشاوره و استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.

تبلیغات محیطی در ورودی‌های مهم شهر شیراز

ورودی‌های مهم شهر شیراز که در تبلیغات بیلبوردی بسیار موثر هستند، عبارتند از:

 • بزرگراه خلیج فارس(بسیار تاثیرگذار)
 • شیراز – بوشهر – خوزستان
 • شیراز – فیروزآباد – عسلویه
 • شیراز- جهرم – لارستان هرمزگان
 • شیراز – سروستان – فسا _ داراب _ هرمزگان
 • ورودی دروازه قرآن
 • مسیر ورودی از سمت تهران ، اصفهان و کازرون
 • محورهای سپیدان به شیراز
 • بوشهر به شیراز
 • دشت ارژن به قائمیه و نورآباد ممسنی و دیگر محورها

تبلیغات محیطی در شیراز از جمله بیلبوردهای تبلیغاتی حاشیه اتوبان‌های بین شهری در شیراز (تبلیغات بین جاده‌ای) در فروش محصولات و خدمات شما قطعا بسیار موثر است و انجام تبلیغات در حاشیه اتوبان های شهر شیراز به جهت موقعیت قرارگیری در مسیر شهرهای اصلی در بالا بردن اعتماد مشتری نسبت به تبلیغات شکل گرفته، موثر می‌باشد.

مهم‌ترین‌ خیابان‌ها برای تبلیغات محیطی در شیراز

انتخاب مکان مناسب برای تبلیغات محیطی در شیراز و بیلبورد در فضای باز بسیار مهم است. آنچه مکان مناسب را تعیین می کند بسته به کسب و کار، اهداف کمپین و افرادی که می خواهید به آنها دسترسی پیدا کنید متفاوت است. از آنجایی که شیراز یکی از مهم ترین قطب های اقتصاد در ایران است به همین دلیل تبلیغات محیطی در شیراز ارزش بالایی دارد و انتخاب مناسب‌ترین خیابان‌های شیراز برای اجرای تبلیغات بیلبوردی و تبلیغات محیطی در شیراز، با در نظر گرفتن استاندارد‌های لحاظ شده باعث دیده شدن و جذب مخاطب میشود.

 1. بلوار جمهوری
 2. بلوار چمران
 3. بلوار مطهری
 4. بلوار میرزای شیرازی
 5. بلوار معالی آباد
 6. بلوار عدالت
 7. قصر دشت
 8. میدان صنایع
 9. محمودیه

متن مناسب تبلیغات محیطی درشیراز

اهمیت اجاره بیلبورد در مناطق صنعتی شیراز

تبلیغات محیطی در شیراز و اجاره بیلبورد در مناطق صنعتی شیراز، که دربین مراکز صنعتی جایگاه بسیار بالایی دارد از همین رو جذب مخاطب بسیار بالایی دارد. به همین دلیل استفاده از تبلیغات محیطی در شهرک های صنعتی شیراز، می‌تواند به شرکت ها و تجارت‌ها کمک کند تا بیشتر دیده شوند و جایگاه و قدرت حضور خود را صنعت و بازار بالاتر‌ ببرند. به دلیل  رقابت بالای تبلیغات و وجود داشتن کارخانجات و صنایع بسیار مهمی که در شیراز و استان فارس هستند، اگر شما به دنبال تاثیرگذاری هرچه بیشتر تبلیغات محیطی در شیراز هستید باید با تابلوها و بیلبوردهای خلاقانه خود را از سایر رقبا متمایز کنید.

سرمایه گذاری مناسب با تبلیغات محیطی در شیراز

تبلیغات محیطی در شیراز و تبلیغات بیلبوردی، با خلاقیت منحصر بفرد مخصوص تجارت شما قابل اجرا و سفارش است.

همانطور که می دانید تبلیغات به نوعی یک سرمایه گذاری مناسب بر روی کسب و کار است که با توجه به تبلیغات برندهای بزرگ می توان به این نتیجه رسید که در این روش سرمایه گذاری، بازگشت سرمایه تضمینی است اما زمان آن مشخص نیست. شهر شیراز نماد فرهنگ، تمدن و شعر است ولی یکی از پر رونق ترین شهرهای اقتصادی ایران نیز هست و به همین واسطه اجاره بیلبورد در شیراز و تبلیغات محیطی، سرمایه گذاری خوبی بر روی کسب و کار شماست.

شیراز یکی از راه های اصلی ورود کالا به ایران است که سرمایه گذاری در آن می تواند ضامن پیشرفت و سود آوری باشد. این شهر یکی از بهترین فرصتها برای معرفی مشاغل و محصولات و خدمات را برای افراد مهیا کرده است و از این جهت بستری مناسب جهت سرمایه گذاری تبلیغاتی و انجام کمپین های تبلیغاتی است.

مهم ترین عاملی که تبلیغات محیطی در شیراز را از بقیه شهر ها متمایز کرده است، وجود تخت جمشید بزرگ‌ترین و نام‌آورترین بنای تاریخی جهان در استان فارس و نزدیکی شیراز است. این شهر با تمام ویژگی‌های شهری و تاریخی‌اش، به‌تنهایی می‌تواند یکی از ارزشمند‌ترین مناطق گردشگری ایران محسوب شود. شیراز یکی از مقاصد محبوب گردشگری برای گردشگران داخلی و خارجی است که همین موضوع دلیل محکمی بر تاثیرگذاری بسیار بالا برای تبلیغات محیطی در شیراز و رونق بخشیدن به کسب و کارها است. 

اجاره بیلبورد در شیراز

هنگامی که نوبت به راه اندازی یک کمپین تبلیغات بیلبورد در فضای باز و تبلیغات محیطی در شیراز می رسد ، تلاش شما باید بر اساس یک یا چند هدف به وضوح تعریف شده باشد. به طور خلاصه، شما فقط زمانی باید کمپین خود را راه اندازی کنید که یک هدف نهایی را در ذهن داشته باشید ، که با تبلیغات محیطی و بیلبورد در شیراز به آن خواهید رسید.

اما دقیقاً چگونه مشتریان خود را شناسایی می کنید؟

1-شناخت مشتریان بالقوه

یکی از گزینه‌ها شناخت «شخصیت خریدار» است که نمایشی نیمه تخیلی از مصرف‌کننده ایده‌آل شماست.که می توان از مجموعه داده های مصرف کننده فعلی و تحقیقات بازار هدفمند در منطقه محلی ساخته شود و شامل اطلاعاتی مانند سن، جمعیت شناسی، الگوهای رفتاری و انگیزه ها باشد. در نهایت، باید مشتریان هدف شما را تجسم بخشد و درک عمیقی از کسانی که می‌خواهید برایشان جذاب باشد فراهم کنید.

2- انجام نظرسنجی های دقیق از کاربران

چه شما یک سرمایه‌گذاری نوپا هستید که مشتریان هدف را به تازگی تعیین کرده اید یا اگر به دنبال گسترش دامنه دسترسی خود به جمعیت‌ مشتریان جدیدی هستید، توصیه می‌کنیم از ابزارهایی مانند نظر سنجی های آنلاین شبکه های اجتماعی استفاده کنید .

3-تنظیم یک هدف

مسلماً مهمترین عنصر در برنامه ریزی کمپین تبلیغاتی در فضای باز تعیین یک هدف کلی است.
برای اطمینان از موفقیت آن، مهم است که دقیقاً مشخص کنید که می‌خواهید مشتریانتان در نتیجه دیدن تبلیغات شما چه اقدامی انجام دهند.

اجاره بیلبورد در شیراز

قیمت بیلبورد تبلیغاتی درشیراز

طراحی بیلبورد شامل ایجاد گرافیک و متن از نظر بصری جذاب و جلب توجه است که می تواند در سازه های تبلیغاتی بزرگ در فضای باز نمایش داده شود. هدف این است که پیامی را در مدت زمان محدودی به طور مؤثر به مخاطبان گذرا منتقل کنید. طراحی موثر بیلبورد فاکتورهایی مانند انتخاب فونت، طرح رنگ، تصاویر و ترکیب کلی را در نظر می گیرد. طرح باید از فاصله دور واضح و خوانا باشد و با هویت برند و پیام تبلیغاتی مطابقت داشته باشد.

طراحی بیلبورد می تواند تاثیر بسزایی در موفقیت یک کمپین تبلیغاتی داشته باشد. برخی از تأثیرات طراحی مؤثر بیلبورد عبارتند از: افزایش دید: یک بیلبورد با طراحی خوب برای مخاطبان گذرا بیشتر قابل توجه و به یاد ماندنی خواهد بود و این احتمال را افزایش می دهد که مردم متوجه تبلیغات شوند.

شناخت برند: طراحی بیلبورد منسجم و جذاب از نظر بصری می تواند به تثبیت هویت برند و افزایش شناخت در بین مخاطبان هدف کمک کند.

حفظ پیام: یک طراحی واضح و ساده می تواند به اطمینان حاصل شود که پیام در حال انتقال به راحتی قابل درک و به خاطر سپردن است.

ارتباط موثر: یک طراحی بیلبورد خوب می تواند به طور موثر پیام مورد نظر را منتقل کند و مخاطبان هدف را برای انجام یک اقدام دلخواه، مانند بازدید از یک وب سایت یا خرید، ترغیب کند. طراحی موثر بیلبورد در دستیابی به اهداف یک کمپین تبلیغاتی بسیار مهم است و می تواند تأثیری پایدار بر موفقیت یک تجارت یا محصول داشته باشد

. به طور کلی می‌توان گفت نرخ اجاره بیلبورد و تبلیغات محیطی شهر شیراز رابطه مستقیمی با موقعیت مکانی تبلیغ و نوع رسانه انتخاب شده برای تبلیغات دارد.

نوع مکان مورد نظر و همچنین نوع رسانه انتخابی (اجاره بیلبورد، اجاره استرابورد و…)، براساس نیاز کسب و کار هم می‌تواند روی قیمت رزرو بیلبورد شیراز تاثیرگذار باشد.

جهت مشاوره تخصصی و استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.