دوره آموزش کپکات

دوره آموزش ادیت با کپ کات آموزش کپ کات

بدون شک آموزش کپ کات به یکی از ترندترین نیازهای افراد مخصوصا ادمین ها و هرکسی که در زمینه اینستاگرام و تیک تاک فعال است، تبدیل شده. برنامه و اپلیکیشن کپ کات یک برنامه کامل و حرفه ای برای ادیت ویدیو است که توانسته افراد زیادی را به سمت جذب کند! به همین جهت بی دلیل نیست که افرادی زیادی به دنبال آموزش کپ کات و شرکت در دوره های آن هستند.

جالب است بدانید برنامه کپ کات کار خود را در سال 2020 آغاز کرده و توانسته در همین مدت به تعداد +350 میلیون دانلود برسید!

آموزش جامع  برنامه کپکات

در این دوره آموزشی ما به ترتیب لیست زیر به آموزش کپکات پرداخته ایم و به شما تضمین میدهیم این دوره، کامل ترین دوره آموزش کپ کات است!

  • آموزش اصطلاحات مهم در کپکات
  • آموزش بخش های مهم کپ کات
  • آموزش تدوین و ادیت با کپکات
  • آموزش تکنیک های حرفه ای ادیت با کپکات

اصطلاحات مهم در آموزش  کپ کات

آموزش Trim (تقسیم) در کپ کات

آموزش برش یا Trim  در کپ کات به شما اجازه می‌دهد که بخش‌های ناخواسته ویدیو را حذف کنید. با این ابزار می‌توانید ابتدا و انتهای کلیپ را کوتاه کنید تا فقط قسمت‌های مورد نظر شما باقی بماند.

آموزش Split (تقسیم) در کپ کات

ابزار Split در کپ کات به شما اجازه می‌دهد که ویدیو را به دو یا چند بخش تقسیم کنید. این ابزار زمانی مفید است که بخواهید افکت‌ها یا تغییرات خاصی را به بخش‌های مختلف ویدیو اعمال کنید.

آموزش Speed (سرعت) در کپ کات

ابزار Speed در کپ کات برای تغییر سرعت پخش ویدیو استفاده می‌شود. شما می‌توانید سرعت ویدیو را کاهش دهید (Slow Motion) یا افزایش دهید (Fast Motion) تا جلوه‌های خاصی به ویدیو اضافه کنید.

آموزش Transition (انتقال) در کپ کات

انتقال‌ها افکت‌هایی هستند که بین دو کلیپ ویدیو اعمال می‌شوند تا تغییر از یک کلیپ به کلیپ دیگر نرم‌تر و جذاب‌تر باشد. کپ کات انواع مختلفی از انتقال‌ها یا همان ترنزیشن را دارد.

آموزش Filters (فیلترها) در کپ کات

در کپ کات فیلترها برای تغییر رنگ و فضای کلی ویدیو استفاده می‌شوند. با استفاده از فیلترها می‌توانید ویدیوی خود را زیباتر و حرفه‌ای‌تر کنید.

آموزش Effects (افکت‌ها) در کپ کات

افکت‌ها افکت‌های بصری هستند که به ویدیو اضافه می‌شوند تا جلوه‌های خاصی ایجاد کنند. این افکت‌ها می‌توانند شامل جلوه‌های نور، دود، آتش و غیره باشند.

آموزش Text (متن) در کپ کات

در کپ کات ابزار متن به شما اجازه می‌دهد که نوشته‌ها و عنوان‌ها را به ویدیو اضافه کنید. شما می‌توانید فونت، رنگ، اندازه و مکان متن را تنظیم کنید.

آموزش Stickers (برچسب‌ها) در کپ کات

برچسب‌ها یا Stickers اشیاء گرافیکی کوچکی هستند که به ویدیو اضافه می‌شوند. این برچسب‌ها می‌توانند شامل ایموجی‌ها، شکلک‌ها و دیگر تصاویر جذاب باشند.

آموزش Audio (صدا) در کپ کات

در کپ کات با ابزار صدا، شما می‌توانید موسیقی، صداهای پس‌زمینه یا هر نوع صدای دیگری را به ویدیو اضافه کنید. همچنین می‌توانید صدای ویدیو را تنظیم یا حذف کنید.

آموزش Overlay (هم‌پوشانی) در کپ کات

ابزار هم‌پوشانی یا Overlay که بطور اختصاصی در کپ کات قرار دارد و بسیار ابزاری کاربردی برای تدوین ویدیوهای حرفه ای با کپکات استفاده میشود به شما اجازه می‌دهد که یک ویدیو یا عکس دیگر را بر روی ویدیوی اصلی خود قرار دهید. این ابزار برای ایجاد جلوه‌های ویژه و ترکیب ویدیوها بسیار مفید است.

آموزش Chroma Key (کلید کروما) در کپ کات

این ابزار برای حذف پس‌زمینه‌های رنگی (معمولاً سبز یا آبی) استفاده می‌شود. با استفاده از Chroma Key، می‌توانید پس‌زمینه ویدیو را به دلخواه خود تغییر دهید.

 آموزش Canvas (بوم) در کپ کات

بوم اندازه ویدیو و نسبت ابعاد آن را تعیین می‌کند. شما می‌توانید اندازه بوم را تنظیم کنید تا ویدیو با پلتفرم‌های مختلف مثل اینستاگرام، یوتیوب یا تیک‌تاک هماهنگ باشد.

آموزش Reverse (معکوس) در کپ کات

ابزار معکوس یا ریورس به شما اجازه می‌دهد که ویدیو را به صورت معکوس پخش کنید. این افکت می‌تواند برای ایجاد جلوه‌های خلاقانه و جالب استفاده شود.

آموزش Keyframe (فریم‌کلیدی) در کپ کات

کی فریم یا Keyframe به شما امکان می‌دهد که تغییرات جزئی در طول زمان ویدیو ایجاد کنید، مانند تغییرات در مکان، اندازه، شفافیت و دیگر خصوصیات. این ابزار به شما امکان می‌دهد انیمیشن‌های دقیق و حرفه‌ای ایجاد کنید.

آموزش Background (پس‌زمینه) در کپ کات

ابزار پس‌زمینه به شما اجازه می‌دهد که پس‌زمینه ویدیو را تنظیم یا تغییر دهید. شما می‌توانید پس‌زمینه‌های مختلفی از کتابخانه CapCut انتخاب کنید یا خودتان یک پس‌زمینه جدید اضافه کنید.

استفاده از این ابزارها و اصطلاحات به شما کمک می‌کند تا ویدیوهای خود را به شکل حرفه‌ای‌تر و جذاب‌تر ویرایش کنید.

آموزش جامع برنامه کپکات با کومرا

آموزش های ذکر شده در بالا، تنها بخشی از آموزش های بود که شما میتوانید در برنامه کپ کات اجرا کنید، اما اگر به دنبال ادیت حرفه ای با کپ کات هستید، پیشنهاد ما دوره حرفه ای تدوین با کپ کات است، در این دوره شما میتوانید، به بهترین و حرفه ای ترین آموزش های ادیت ویدئو با کپکات دست یابید، این آموزش شامل سرفصل های مختلفی از آموزش کپکات است که بزودی انتشار می باید.

آخرین نوشته ها:

خانهابزارتو!تماسپروفایل